______________________________
LKAR9BI-10
| ชนิดหัวเทียน : | Laser Iridium |
| Thread Size : | 12 mm |
| Thread Pitch : | 1.25 mm |
| Resistor : | Yes (5K Ohm) |
| Reach : | 26.5 mm |
| Hex Size : | 14 mm |
| Gap : | 1.0 mm |
| Center Electrode : | Iridium |
LMAR7DI-10
| Thread Size : | 10 mm |
| Thread Pitch : | 1.25 mm |
| Resistor : | Yes (5K Ohm) |
| Reach : | 26.5 mm |
| Hex Size : | 14 mm |
| Gap : | 1.0 mm |